Профессиональный парикмахер - Ольга Федоренко

Ольга Федоренко


Ольга Федоренко - Парикмахер, стилист

Паркимахерские услуги

 

узнать стоимость услуг мастера

 

посетить галерею работ

 


О мастере:

У 2005 р. закінчила приватне навчально-виробниче підприємство і здобула професію перукаря.

У 2006 р. Вінницькій факультет менеджменту і бізнесу Київського університету культури і мистецтв «Перукарське мистецтво і декоративна косметика» і здобула кваліфікацію модельер-перукар.

У 2007р. курс підвищення кваліфікації в перукарському мистецтві (перспективи і тенденції розвитку перукарського мистецтва в Україні. Догляд за волоссям у сучасному салоні. Застосувння досвіду в чоловічих, жіночих стрижках, вечірніх зачісках і технологіях, їх виконання. Учбовий центр S&A GROUP м.Киів.

У 2009 р. курс підвищення кваліфікації (III блок тех-арт модные тренды в женских стрижках и окрашивании) Академія перукарського мистецтва Долорес м.Москва.

У 2012 учасник міжнародного форума Польша м.Познань (Miedzunarodowe Targi Poznanskie) нагороджена сертифікатом Look Beaurty Vision.

У 2012 закінчила навчальний курс на тему «Креативний колор практикум Luxury» Навчальний центр Green Light Group University educational center.

У 2012 р. пройшла семінар, «Колорирование в салоне красоты 25 техник» видан сертифікат.

Професійні досягнення.

У 2007 р. Відкритий Відбірковий Тур Чемпіонату України з перукарського мистецтва Кубок Києва нагороджена за І місце в номінації: «Весільна зачіска». Дипломом переможця кубком Києва золотою медалю.

У 2008 р. ХІІ Відкритий Чемпіонат України з перукарського мистецтва м.Київ. Нагороджена за І місце в номінації «Жіноча зачіска на довгому волоссі. Модна категорія юніор» дипломом переможця золотою медалю.

2008 р. Дипломант Чемпионата Європи 6 місце з 45 учасників країн Європи в номінвції «Весільна зачіска» Франція м.Париж.

2009 р. Нагороджена дипломом учасника І Всеукраїнського з'їзду Чемпіонів.


comments powered by Disqus